HOKEJ

ODDÍL LEDNÍ HOKEJ

Náš hokejový tým, původně pod logem OEZ, začínal více než před 15 lety jako hokejový tým tvořený kamarády, kteří si chtěli zahrát hokej v rámci nově amatérské soutěže vzniklé při hokejovém stadionu v Lanškrouně. S příchodem sponzorů jsme se svěřili pod „křídla“ Spartaku Letohrad a přišla změna na HC OMB, podle našeho hlavního sponzora.

Sestava se v průběhu let často měnila, někteří dokonce odešli a znovu se vrátili mezi nás, ale stále se snažíme mít okolo 18-20 členů, aby do hry bylo pokaždé alespoň 10 hráčů. V prvních letech jsme se pohybovali ve vrchní polovině tabulky soutěže, v některých ročnících jsme patřili dokonce mezi ty nejlepší. Dnes po odchodu některých spoluhráčů, posilování soupeřů a zvýšení celkové úrovně soutěže, se pohybujeme spíše mezi těmi na „chvostu“ tabulky, ale to nám neubírá na zápalu a radosti ze hry, protože to stále děláme jako koníček. Některým z nás je nejen více než 40 nebo 50 let, některým dokonce již bylo i 60, např. stále hrající kapitán Pavel Černohous a náš nejstarší člen Ivan Adámek oslavil tento rok dokonce 72 narozeniny a je stále aktivním hráčem.

NAŠE SESTAVA

CERNOHOUS PAVEL